DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Eaton Corporation Test Engineer eMobility in Tczew, Poland

Dołącz do rewolucji elektromobilności! - eMobility łączy doświadczenie w dziedzinie energii elektrycznej i mechanicznej, a my potrzebujemy wszystkich rąk na pokładzie. Możesz pomóc w opracowywaniu i produkcji rozwiązań w dziale eMobility firmy Eaton w Tczwie, tworzyć przyszłość transportu na świecie poprzez zarządzanie energią i siecią elektryczną. Dołącz do naszego zespołu wysoce wykwalifikowanych i innowacyjnych inżynierów.

Główne obowiązki:

  • Wdrażanie sprzętu testowego dla produktów elektronicznych wytwarzanych w Eaton zgodne z praktykami Lean Manufacturing i standardami bezpieczeństwa – odpowiedzialność za stacje testowe od uruchomienia, walidacji działania, usprawnień do konserwacji czasowych.

  • Prowadzenie szkoleń dla techników testu, operatorów pracujących na stacjach testowych oraz ścisła współpraca w działem utrzymania ruchu (nadzór nad dostępnością części zamiennymi, tworzenie procedur TPM, prowadzenie kalibracji urządzeń testowych).

  • Tworzenie i kontrola odrzutów z testerów oraz czynne analizowanie przyczyn źródłowych odrzutów oraz raportowanie ich wyników.

  • Udział w spotkaniach porannych i projektowych – codzienna odpowiedzialność za wyniki produkcyjne (Reject rate, FPY, Scrap, Downtime).

  • Wykazanie się znajomością narzędzi jakościowych: analizy problemów (A3, 8D) a także narzędzi do walidacji urządzeń testowych (SPC i Gauge R&R).

  • Czynne uczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów i stacji testowych wg zasady: w budżecie, wg założeń projektowych i na czas – współpraca z działami nowych wdrożeń, industrializacji, inżynieryjnym, jakościowym, technologicznym.

  • Promowanie zasad Ciągłego Doskonalenia, czynne szukanie usprawnień systemów i procedur obecnych, a także wdrażania nowych rozwiązań dla stacji i urządzeń testowych produktów Eaton w pełnym ukierunkowaniem na satysfakcje klienta.

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe lub inżynierskie na kierunku mechatronika, elektronika lub pokrewne.

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowiskach produkcyjnym, testowym, technologicznym lub jakościowym.

Umiejętności:

  • Wiedza techniczna z zakresu elektroniki, elektryki lub automatyki.

  • Znajomość elektronicznych produktów elektroenergetycznych: takich jak przetwornic, falowników, zasilaczy, a także urządzeń testowych jak FCT, Hipot, Burn-In.

  • Znajomość oprogramowanie takiego jak Labview, NI Test Stand; mile widziana znajomość AutoCAD, PROEngineer, Inventor.

  • Znajomość rysunku technicznego, schematów instalacyjnych, narzędzi pomiarowych.

  • Wiedza na temat metodologii rozwiązywania problemów stosowanych przy ustalaniu pierwotnej przyczyny i ustalania działań korygujących (8D, A3, Ishikawa, 5Why), a także narzędzi do walidacji urządzeń testowych (Minitab, SPC i Gauge R&R).

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Zorientowanie na cel, samodzielność w realizacji zadań oraz proaktywna postawa.

#LI-PN1

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

  • Wyzwania w ramach dynamicznego zespołu projektowego.

  • Twoje aspiracje mają znaczenie – Eaton zachęca do awansu wewnętrznego, jeśli to tylko możliwe.

  • Twój rozwój ma znaczenie – Inwestujemy w naszych pracowników na dłuższą metę – nie tylko poprzez wynagrodzenie i korzyści, ale także poprzez ciągłe możliwości nauki i rozwoju.

  • Twój wkład ma znaczenie – Niezawodność, bezpieczeństwo, efektywność i zrównoważoność stanowią sedno naszego zaangażowania w poprawę życia ludzi i środowiska dzięki technologiom zarządzania energią.

Zobowiązujemy się do różnorodności i zrównoważonego rozwoju. Dołączysz do globalnego zespołu, który dąży do spełnienia naszej obietnicy marki: “Spraw, by to, co ma znaczenie, działało” . Jesteśmy dumni z kultury, którą tworzymy, odzwierciedlając nasze wspólne cele, przekonania i postawy. Nasze wartości to: Etyka, Pasja, Odpowiedzialność, Efektywność, Transparentność, Nauka.

DirectEmployers