DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Eaton Corporation Inżynier Jakości Dostawców eMobility in Tczew, Poland

Dołącz do rewolucji elektromobilności! - eMobility łączy doświadczenie w dziedzinie energii elektrycznej i mechanicznej, a my potrzebujemy wszystkich rąk na pokładzie. Możesz pomóc w opracowywaniu i produkcji rozwiązań w dziale eMobility firmy Eaton w Tczwie, tworzyć przyszłość transportu na świecie poprzez zarządzanie energią i siecią elektryczną. Dołącz do naszego zespołu wysoce wykwalifikowanych i innowacyjnych inżynierów.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie procesów i narzędzi kontroli jakości dostawców w obszarze eMobility. Supplier Quality Engineer dba o jak najwyższy poziom satysfakcji klienta, zapewniając komponenty o wysokiej jakości w ciągłej współpracy z dostawcami. Zapewnia utrzymanie komunikacji wewnątrz zakładu jak i poza nim (dostawcy, klienci).

  • Zapewnienie jak najwyższej jakości komponentów używanych do montażu falowników trakcyjnych mających zastosowanie w elektrycznych samochodach osobowych.

  • Prowadzenie zespołów interdyscyplinarnych w celu rozwiązywania problemów dostawców przy użyciu metod jakościowych i analiz.

  • Odpowiedzialność za osiąganie metryk jakościowych.

  • Budowanie relacji i bieżąca komunikacja z dostawcami oraz klientami wewnętrznymi.

  • Wspieranie procesu APQP dla nowych projektów.

  • Prowadzenie przygotowań i akceptacji dokumentacji PPAP.

  • Analiza kosztów gwarancyjnych i inicjowanie programów mających na celu poprawę procesów reklamacyjnych.

  • Wprowadzenie zmian do procesu i produktu zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów.

  • Uczestniczenie w spotkaniach z dostawcami. Możliwe wyjazdy zagraniczne, szczególnie podczas nowych wdrożeń.

  • Wspieranie aktywności związanych z ciągłym doskonaleniem i stosowanie narzędzi Six Sigma.

  • Koordynacja sortowań u klientów w przypadku zgłoszeń reklamacyjnych (wliczając analizy kosztowe).

  • Współpraca z zasobami kampusu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie jakości produkcji, inżynierii, elektroniki, elektryki i pokrewnych.

  • Minimum 1 rok doświadczenia w dziale jakości dostawców lub jakości produkcji.

Umiejętności:

  • Wiedza techniczna dotycząca procesów i technologii w produkcji.

  • Znajomość narzędzi i procesów SPC, MSA, FMEA, APQP, PPAP, 8D, minitab.

  • Znajomość rysunku technicznego, schematów instalacyjnych, narzędzi pomiarowych.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle motoryzacyjnym związanym z produkcją podzespołów elektronicznych.

#LI-PN1

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

  • Wyzwania w ramach dynamicznego zespołu projektowego.

  • Twoje aspiracje mają znaczenie – Eaton zachęca do awansu wewnętrznego, jeśli to tylko możliwe.

  • Twój rozwój ma znaczenie – Inwestujemy w naszych pracowników na dłuższą metę – nie tylko poprzez wynagrodzenie i korzyści, ale także poprzez ciągłe możliwości nauki i rozwoju.

  • Twój wkład ma znaczenie – Niezawodność, bezpieczeństwo, efektywność i zrównoważoność stanowią sedno naszego zaangażowania w poprawę życia ludzi i środowiska dzięki technologiom zarządzania energią.

Zobowiązujemy się do różnorodności i zrównoważonego rozwoju. Dołączysz do globalnego zespołu, który dąży do spełnienia naszej obietnicy marki: “Spraw, by to, co ma znaczenie, działało”. Jesteśmy dumni z kultury, którą tworzymy, odzwierciedlając nasze wspólne cele, przekonania i postawy. Nasze wartości to: Etyka, Pasja, Odpowiedzialność, Efektywność, Transparentność, Nauka.

DirectEmployers